Chrzanowska młodzież o Powiecie Chrzanowskim wie... wszystko

Krzysztof Walaszek, uczeń 4 klasy Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Chrzanowie wygrał konkurs wiedzy o Powiecie Chrzanowskim.

Chrzanowska młodzież o Powiecie Chrzanowskim wie... wszystko

- Od wielu lat interesuje się lokalną historią. Chcę wiedzieć jak najwięcej o miejscu, w którym mieszkam - podkreśla nastolatek. Swą przyszłość wiąże z powiatem chrzanowski. - Nie zamierzam wyjeżdżać poza jego granicę - zdradza. Marzy, by zostać policjantem.

W konkursie zorganizowanym przez Powiat Chrzanowski wzięło udział przeszło 20 uczniów szkół średnich. Poziom ich wiedzy, jak oceniają jurorzy konkursu, był bardzo wysoki. Nagrody dla zwycięzców oraz dyplomy dla wszystkich uczestników wręczył w piątek w siedzibie PCKU w Chrzanowie Bartłomiej Gębala, Wicestarosta Chrzanowski.