Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie ma 20 lat

Podczas jubileuszowej konferencji pod hasłem "Wspomnień czar" w ramach obchodów Dnia Pracownika Socjalnego dyrektor PCPR Jolanta Szynowska przedstawiła historię placówki, a następnie wręczono dyplomy uznania zasłużonym pracownikom pomocy społecznej oraz rodzinom zastępczym. ZOBACZ FILM.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie ma 20 lat

Fot. Życzenia i kwiaty składano na ręce Jolanty Szynowskiej, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie

Uroczystości odbyły się 22 listopada w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie. Przedstawiciele samorządu powiatowego: starosta Andrzej Uryga, wicestarosta Bartłomiej Gębala oraz przewodniczący Rady Powiatu Włodzimierz Korczyński przekazali na ręce dyrektor PCPR, Jolanty Szynowskiej pamiątkową paterę w podziękowaniu za odpowiedzialne podejście do trudności i problemów życiowych tych mieszkańców powiatu, którzy borykają się z przeciwnościami losu. "Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i poświęcenie, wszak praca socjalna to wyzwanie, ale i wielka odpowiedzialność. Życzymy zadowolenia i satysfakcji z wykonywanych obowiązków. Aby pomoc drugiemu człowiekowi była dla Was prawdziwym spełnieniem. Nagrodą niech będzie szacunek i wdzięczność tych, którym ofiarowaliście pomoc."