Krakowiaczek na drugim miejscu w międzynarodowym konkursie na Ukrainie!

Zespół Pieśni i Tańca Krakowiaczek z Alwerni zdobył prestiżowe miejsce w XXX Międzynarodowym Festiwalu Tańca FEST 2020 w Iwano-Frankiwsku na Ukrainie.

Krakowiaczek na drugim miejscu w międzynarodowym konkursie na Ukrainie!

XXX Międzynarodowy Festiwal Tańca „FEST – 2020” w Iwano-Frakiwsku na Ukrainie. Fot. z arch. SOK w  Alwerni.

Na uczestników czekała również wycieczka do zimowego kurortu narciarskiego – Bukovel oraz do miasta Yaremche. Uczestnicy zwiedzili także Iwano-Frankiwsk. Po całodziennych trudach festiwalu odbywały się dyskoteki integracyjne dla najmłodszych.

Czy wiesz, że...

Powiat chrzanowski dofinansował wyjazd dzieci na Ukrainę. Przekazał 2,5 tys. zł na transport zespołu.