Inwestuj w Babickiej Strefie Ekonomicznej

Zachęcamy do zainwestowania w Gminie Babice – miejsca, które sprzyja inwestorom oraz stwarza przyjazny klimat dla inwestycji. Gmina Babice dysponuje terenami inwestycyjnymi o łącznej powierzchni ponad 57 ha, znajdującymi się w atrakcyjnej lokalizacji - bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Babic i Wygiełzowa.

Inwestuj w Babickiej Strefie Ekonomicznej

Tereny te, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczone zostały na cele produkcyjno – usługowe, które po planowanym przygotowaniu infrastrukturalnym mogą zostać wykorzystane przez sektor gospodarczy na nowe inwestycje. Działki te zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów objęte zostały Specjalną Strefą Ekonomiczną, dzięki której przedsiębiorcy będą mogli korzystać z ulg m.in. zwolnienia podatkowego przez 15 lat.

Już wkrótce, bo 17 czerwca 2020 roku odbędzie się przetarg dotyczący sprzedaży pierwszych pięciu działek inwestycyjnych położonych w doskonałej lokalizacji – przy bezpośrednim zjeździe z obwodnicy Babic i Wygiełzowa.

Więcej szczegółów: https://babice.pl/gospodarka/informacje-podstawowe.html