Dotacja dla chrzanowskiego DPS-u.

Pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Płazie zostali docenieni za ciężką pracę w czasie pandemii koronawirusa. Instytucja otrzymała dofinansowanie w wysokości 47 tys. zł z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. O pieniądze wnioskowało chrzanowskie Starostwo.

Dotacja dla chrzanowskiego DPS-u.

- Cieszymy się, że w tym trudnym czasie udaje nam się pozyskiwać dodatkowe środki finansowe na funkcjonowanie naszego DPS-u. Ten czas wymaga sporej, dodatkowej pracy pracowników i to poświęcenie oraz zaangażowanie jest przez nas doceniane - komentuje wicestarosta Bartłomiej Gębala.