Przebudowa dróg powiatowych

19 lipca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chrzanowie podpisano umowę na przebudowę ważnych odcinków dróg w naszym powiecie. Prace zostaną wykonane na terenie trzech gmin, a wartość inwestycji to 13,63 mln zł.
19 lipca 2024
plakat projektu EFS+ u góry  loga funduszy europejskich , flaga ue, nazwa projektu aktywizacja zawodowa osób pozostajacych bez pracy w powiecie Chrzanowskim I , dofinansowanie z ue 2 838 212,83zł, na dole logo małopolski

Informacja Powiatowego Urzędu Pracy - zakończenie pierwszej edycji projektu EFS+

Powiatowy Urząd pracy w Chrzanowie zakończył realizację projektu: „Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy w powiecie chrzanowskim (I)” finansowanego z Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027 Europejski Fundusz Społeczny Plus. Założenia projektowe zrealizowane zostały w ponad stu procentach.
19 lipca 2024
Młodzież skacze

Zapraszamy do naszych szkół, są jeszcze wolne miejsca!

Szukasz placówki, która zapewni wysoki poziom kształcenia, doświadczoną kadrę i bardzo dobrą infrastrukturę? Zapraszamy do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Chrzanowski. Są jeszcze wolne miejsca.
18 lipca 2024
Sala w porodówce z łóżkiem dla rodzącej

Oddział Położniczo-Ginekologiczny chrzanowskiego szpitala wyróżniony przez Fundację Rodzić po Ludzku

Oddział Położniczo-Ginekologiczny Szpitala Powiatowego w Chrzanowie topowym oddziałem w Małopolsce w Rankingu Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku obok Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie.
18 lipca 2024
Mężczyzna stoi przy bronchoskopie

Poprawa efektywności energetycznej chrzanowskiej lecznicy

W ramach poprawy efektywności energetycznej trwa modernizacja naszej lecznicy. W ubiegłym tygodniu zakończono prace na siódmym piętrze, gdzie znajdują się dwa Oddziały: Chemioterapii i Chorób Płuc. Wymieniono m.in. okna, grzejniki, oświetlenie, panele nadłóżkowe. Wszystko dla komfortu pacjentów i personelu medycznego.
17 lipca 2024
Obrady Rady Powiatu Chrzanowskiego

Transmisje sesji dostępne w Internecie

15 lipca odbyła się 4 sesja obecnej kadencji Rady Powiatu Chrzanowskiego. Posiedzenia rady na żywo można oglądać na stronie esesja.tv. Tam też dostępne są zapisy z zakończonych już obrad.
15 lipca 2024

ZAWIADOMIENIE

IV Sesja Rady Powiatu Chrzanowskiego VII kadencji odbędzie się 15 lipca 2024 r. /poniedziałek / o godz. 10.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, przy ul. Partyzantów 2 /II piętro, sala nr 219/.
11 lipca 2024
Dziewczyna wchodzi do budynku szkoły

Są wyniki matur

Liczba zdających maturę w szkołach prowadzonych przez Powiat Chrzanowski wyniosła 583 uczniów, z czego egzamin zdało 490 osób (84 proc. wszystkich zdających).
10 lipca 2024
logo tv powiat

Zapraszamy na relację TV Powiat z XVIII Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP Powiatu Chrzanowskiego.

29 czerwca, 16 drużyn OSP z Powiatu Chrzanowskiego wzięło udział w XVIII Powiatowych Zawodach Sportowo - Pożarniczych.
3 lipca 2024
Niebieskie tło, w środku litera i

Komunikat w sprawie prac konserwacyjnych Systemu Ewid2007

Informujemy, iż prace konserwacyjne Systemu Ewid2007 w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Chrzanowie zakończyły się.
1 lipca 2024
logo TV Powiat , niebieskie tło biały napis tv powiat, biały żółty i czerwony łuk nad literą i

Zapraszamy na materiał TV Powiat z Bike Atelier MTB MARATON

16 czerwca w Babicach odbył się, już po raz trzeci na ziemi chrzanowskiej Bike Atelier MTB MARATON gromadząc na starcie ponad 600 rowerzystów. Gospodarzami tegorocznej edycji byli: Powiat Chrzanowski i Gminy: Babice, Chrzanów i Trzebinia.
26 czerwca 2024

Zmiana godzin NPO w Libiążu od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 rok

w dniach  5,12,19,26 lipca oraz 2,9,16,23,30 sierpnia Punkt Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego mieszczący się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Libiążu przy ul. Górniczej 11 będzie czynny w godzinach od 9:00 do 13:00.Pozostałe dni i godziny dyżurów nie ulegają zmianie.
24 czerwca 2024
Archiwum aktualności »
plakat informujący o systemie SMS powiatu chrzanowskiego
biały baner  na środku kontury polski, na dole granatowy napis napis cyfrowy powiat , na żółtym pasku na dole ponad 63 mln na cyfryzację powiatów loga fe ue cppc