Kurs/konkurs "Zapanuj karierę – wokół kompetencji przyszłości”

12 października 2020 - 19 października 2020
W trybie online
Kurs/konkurs "Zapanuj karierę – wokół kompetencji przyszłości”
Kurs adresowany jest do klas ósmych szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu chrzanowskiego. Organizują go: Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego, Powiatowy Urząd Pracy i II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie.
Będzie realizowany w formie e-learningu. Będą nagrody. Otrzyma je trzech uczestników ze szkół podstawowych i trzech ze szkół ponadpodstawowych, którzy uzyskają największą ilość punktów. Warunkiem udziału w szkoleniu jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu.