Zapraszamy na relację TV Powiat z XVIII Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP Powiatu Chrzanowskiego.

29 czerwca, 16 drużyn OSP z Powiatu Chrzanowskiego wzięło udział w XVIII Powiatowych Zawodach Sportowo - Pożarniczych.

logo tv powiat

Uczestnicy startowali w konkurencjach sprawdzających. Były to ćwiczenia bojowe i bieg sztafetowy z przeszkodami.

Wręczenia pucharów dla zwycięzców kategorii powiatowej dokonali  Starosta Chrzanowski Bartłomiej Gębala, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie bryg. Andrzej Dybał, Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP dh Zbigniew Duda,  a w przypadku konkurencji na poziomie gminnym przedstawiciele samorządów poszczególnych gmin.

Klasyfikacja końcowa prezentuje się następujaco:

Wyniki klasyfikacji powiatowej:

1. OSP Lgota
2. OSP Płoki
3. OSP Bolęcin

Zapraszamy na materiał TV Powiat: TV POWIAT - Strażacy Ochotnicy rywalizowali w Chrzanowie