Zapraszamy do naszych szkół, są jeszcze wolne miejsca!

Szukasz placówki, która zapewni wysoki poziom kształcenia, doświadczoną kadrę i bardzo dobrą infrastrukturę? Zapraszamy do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Chrzanowski. Są jeszcze wolne miejsca.

Młodzież skacze

- Nasze szkoły cechują się świetną atmosferą, kierunkami kształcenia dopasowanymi do potrzeb rynkowych, doświadczoną kadrą oraz bogato wyposażoną bazą dydaktyczną – zaznacza Starosta Bartłomiej Gębala.

Kierunki, na które nadal prowadzone są zapisy:

I LO w Chrzanowie
• klasa matematyka- fizyka-informatyka
• klasa matematyka-informatyka-język angielski
• klasa biologia-chemia-matematyka
• klasa biologia-chemia-język angielski
• klasa geografia-język angielski-język włoski/język hiszpański

II LO w Chrzanowie
• klasa matematyka, fizyka, język angielski

ZST Fablok w Chrzanowie
• technik pojazdów samochodowych
• technik mechatronik

ZST-U w Trzebini
• branżowa szkoła I stopnia - klasa wielozawodowa

ZS w Libiążu
• technik logistyk
• technik mechanik
• branżowa szkoła I stopnia – magazynier - logistyk

Pamiętaj! Wybór szkoły ponadpodstawowej determinuje kierunek, który będzie miał wpływ na Twoje dalsze życie. Zdobyta przez Ciebie wiedza, umiejętności oraz doświadczenie pozwolą na dalszy rozwój edukacyjno-zawodowy i w konsekwencji ułatwią wkroczenie na rynek pracy.