Przebudowa dróg powiatowych

19 lipca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chrzanowie podpisano umowę na przebudowę ważnych odcinków dróg w naszym powiecie. Prace zostaną wykonane na terenie trzech gmin, a wartość inwestycji to 13,63 mln zł.

Fot. Od lewej Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie Grzegorz Żuradzki, Franciszek Fryc -Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo-Mostowe DROG-BUD, Starosta Bartłomiej Gębala, Etatowy Członek Zarządu Andrzej Uryga i Leszek Kukla, Nieetatowy Członek Zarządu

Część I obejmuje:
Przebudowa odcinka ok. 5,9 km - DP 1041K ul. Działkowej w Chrzanowie, ul. Styczniowej i ul. Sierszańskiej w Luszowicach (Gmina Chrzanów) oraz ul. Chrzanowskiej i Leśnej w Trzebini.
Część II:
Przebudowa odcinka ok. 3,2 km – DP 1028K ul. Kopalnianej w Trzebini od skrzyżowania z DP 1044K do skrzyżowania z DP 1043K włącznie.
Część III:
Przebudowa odcinka ok. 0,9 km - DP 1033K ul. Grojeckiej w Grojcu do Alwerni – obszar tzw. „Serpentyn”.
Inwestycję realizować będzie firma: Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe „DROG-BUD” Franciszek Fryc ze Spytkowic.

Termin wykonania prac przewidziano na 15 miesięcy od daty podpisania umowy.