Zamknięcie dla ruchu części ul. Wodzińskiej w Chrzanowie

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie uprzejmie informuje, iż wykonawca zadania polegającego na rozbudowie ciągu ulic Działkowej, Wodzińskiej i Sikorskiego w Gminie Chrzanów i Gminie Trzebinia – Firma STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. zgłosiła konieczność zamknięcia drogi dla 1 ETAPU realizacji inwestycji.

Tabliczka z napisem Info
Należy zatem liczyć się z tym, że od 25 lipca nastąpi zamknięcie dla ruchu części ulicy Wodzińskiej w Chrzanowie na odcinku od zjazdu do garaży do zjazdu do Firmy BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. (wytwórnia mas bitumicznych).
Prosimy o stosowanie się do oznakowania tymczasowej organizacji ruchu, która zostanie wprowadzona oraz wskazanego objazdu. Za utrudnienia przepraszamy.