Zapraszamy na XIII Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych w Wygiełzowie

W piątek 6 września w Wygiełzowie odbędzie się XIII Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych.
Tradycyjnie podczas wydarzenia zostaną wręczone Nagrody Starosty Chrzanowskiego „Bonum facere” oraz „Optimo modo”.

Ikonki puzli oraz chłopca i dziewczynki na białym tle, napisy w kolorze ciemnym niebieskim, herb powiatu chrzanowskiego

Organizacje zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 3 września 2024r. mailowo na adres: pios@powiat-chrzanowski.pl lub telefonicznie tel. 32/ 625 79 46.