Trwa montaż nowych okien

W budynku hali sportowej Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini montowane są nowe okna. Na zadanie Powiat Chrzanowski przeznaczył blisko 400 tys. zł.

Robotnicy na podnośniku instalują szyby w oknach

Fot. Dostawa i montaż stolarki okiennej do hali przy ZSTU w Trzebini

Czy wiesz, że...

Powiat otrzymał ponad 1,4 mln zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład „Rozwój infrastruktury sportowej w Powiecie Chrzanowskim”. W ramach projektu są trzy zadania: Dostawa i montaż stolarki okiennej w hali sportowej Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini, budowa boiska do padla przy lodowisku w Chrzanowie oraz budowa boiska wielofunkcyjnego przy ZSTU w Trzebini. Całkowita wartość inwestycji to 1 593 826 zł, w tym wkład własny Powiatu w wysokości 159 382 zł (10 proc.).