Ucznowie ZST Fablok podziękowali wychowawcom

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji już dziś w Zespole Szkół Technicznych Fablok w Chrzanowie odbyła się uroczystość, w której wzięło udział grono pedagogiczne na czele z Dyrektorem placówki Agnieszką Siejką - Lasoń, Rada Rodziców, przyjaciele szkoły oraz rzecz jasna - licznie zgromadzona społeczność uczniowska.

Uczeń wręcza różę nauczycielce

Fot. Życzenia i podziękowania od uczniów dla nauczycieli

Szkołę odwiedził przedstawiciel organu prowadzącego Paweł Ostrzywilk, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Chrzanowie. Podczas akademii odbyło się także ślubowanie uczniów klas pierwszych.