Fundacja Otwartego Serca zaprosiła na coroczny turniej

W sobotę w libiąskiej hali sportowej rozegrano VI Turniej Futsal pod patronatem Starosty Chrzanowskiego Bartłomieja Gębali.

Dwóch mężczyzn z pucharem

Fot. Puchar Starosty Chrzanowskiego Bartłomieja Gębali trafił do zespołu Solidex Libiąż

Organizatorem imprezy była Fundacja Otwartego Serca w Libiążu. W turnieju wzięły udział cztery zespoły. Puchar Starosty Chrzanowskiego trafił do Solidex Libiąż. Drugie miejsce zajął Polskok z Trzebinii,trzecie Lear Tychy Metale,a a czwarte Lear JIT z Tychów.

- Pieniądze zebrane z kwesty przeprowadzonej w czasie trwania wydarzenia przeznaczone będą na cele statutowe fundacji, między innymi na grudniowe paczki mikołajkowe dla dzieci z naszego regionu. Warto wspierać takie działania - podkreśla Starosta Bartłomiej Gębala.