Powiatowa ulotka nt. bezpieczeństwa

Dzięki współpracy Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, Urzędu Miejskiego w Chrzanowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie powstała powiatowa ulotka traktująca o bezpieczeństwa.

Powiatowa ulotka nt. bezpieczeństwa

Zobacz Powiatową ulotkę nt. bezpieczeństwa

Ulotka zawie m.in informacje nt.:

• Jak uniknąć kradzież kieszonkowej
  • Jak zadbać o dom, mieszkanie
  • Jak zadbać o samochód
  • Przemocy w rodzinie

Dodatkowo w postaci wkładki przygotowany został materiał nt. chrzanowskich dzielnicowych oraz ich rewirów.

Ulotka dostępna jest w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie, Urządzie Miejskim w Chrzanowie - Dziennik Podawczy, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chrzanowie, w Straży Miejskiej w Chrzanowie  oraz Starostwie Powiatowym w Chrzanowie - Dizennik Podawczy, Sala Operacyjna Wydziału Komunikacji.