Aktualności - marzec 2008

Możliwość zakupu samochodu i uzyskania prawa jazdy dla osób niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uruchomił program „SPRAWNY DOJAZD – pomoc w nabyciu przez osoby niepełnosprawne samochodu osobowego oraz w uzyskaniu prawa jazdy kategorii B”.
3 marca 2008
„Ulotne chwile” w Domu Urbańczyka

Jeszcze do 10 marca w piwnicy Muzeum „Dom Urbańczyka” można podziwiać efekty fotograficznej pasji podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego i Świetlicy terapeutycznej Fundacji im. Brata Alberta.
3 marca 2008
V Konwent Przewodniczących Rad Powiatów Województwa Małopolskiego

6 marca na dużej Sali Starostwa Powiatowego w Chrzanowie spotkali się Przewodniczący Rad Powiatów z naszego województwa. Tematem przewodnim spotkania były zmiany w służbie zdrowia w kontekście finansowania szpitali powiatowych.
7 marca 2008
Dzień Kobiet w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak, Członek Zarządu Jan Pająk i Sekretarz Powiatu Janusz Kawala złożyli życzenia wszystkim paniom pracującym w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie.
10 marca 2008
Spotkanie z przedstawicielami Izb Rolniczych i Sołtysami

11 marca Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak i Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Uryga spotkali się z przedstawicielami Izb Rolniczych i Sołtysami z powiatu chrzanowskiego.
13 marca 2008
15 marca Światowym Dniem Konsumenta

Z okazji Światowego Dnia Konsumenta Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Chrzanowie życzy konsumentom  udanych i przemyślanych zakupów, jak najwięcej kontaktów z uczciwymi przedsiębiorcami, własnego zdania w zetknięciu z reklamą, radości i zadowolenia z dokonanych wyborów
14 marca 2008
Powiat chrzanowski na II Międzynarodowych Targach Turystycznych SILESIA TOUR 2008

W miniony weekend powiat chrzanowski wraz z wszystkim gminami już po raz drugi uczestniczył w II Międzynarodowych Targach Turystycznych SILESIA TOUR 2008
17 marca 2008
Obchody III rocznicy śmierci Jana Pawła II

Zapraszamy do udziału w obchodach III rocznicy śmierci Papieża Polaka na terenie powiatu chrzanowskiego.
18 marca 2008
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Fundacji Szlaki Papieskie z Krakowa

Powiat chrzanowski informuje i jednocześnie zaprasza do odwiedzenia nowopowstałej strony internetowej Fundacji Szlaki Papieskie z Krakowa działającej pod honorowym patronatem Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza.
20 marca 2008
Janusz Muniak i zespół New Bone w Trzebini - 17.04.2008

W piątek 28.03 o godz. 19:00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini odbędzie się koncert jazzowy Janusza Muniaka i zespołu New Bone. Koncert w Dworze Zieleniewskich jest jednym z etapów trasy koncertowej, która będzie zapowiedzią nowej płyty "It's not Easy".
25 marca 2008
Zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe do udziału w Turnieju „Z podwórka na stadion”

Do 21 kwietnia trwają zapisy do kolejnej, VIII edycji Turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. To największy w Polsce turniej piłki nożnej dla dziesięciolatków i młodszych dzieci.
28 marca 2008