Wojewódzkie Obchody Święta Policji

W minioną sobotę, tj. 30 lipca 2005 r. na płycie Rynku w Krakowie miała miejsce impreza związana z Wojewódzkimi Obchodami Święta Policji. Głównym punktem uroczystości było zaprzysiężenie funkcjonariuszy służby kandydackiej.

Wojewódzkie Obchody Święta Policji

Prócz oficjalnych uroczystości, część płyty rynku została przeznaczona pod stoiska, na których prezentowały się Komendy Powiatowe Policji Województwa Małopolskiego. W skład reprezentacji Powiatu Chrzanowskiego weszłi pracownicy Urzędu Miejskiego w Chrzanowie, Starostwa Powiatowego w Chrzanowie oraz Powiatowej Komendy  Policji w Chrzanowie.

Imprezami towarzyszącymi były występy m.in. bractwa rycerskiego Czarnego Rycerza z Będzina, zespołu School Band G z Gawłowa, B-612 z Miechowa oraz Klemer Jazz Banol z Myślenic.

Zobacz galerie