Spotkanie informacyjne z przedstawicielami MARR S.A.

W dniu 22 listopada 2005 r. na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie odbyło się spotkanie przedstawicieli Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego z chrzanowskimi przedsiębiorcami oraz instytucjami otoczenia biznesu.

Spotkanie informacyjne z przedstawicielami MARR S.A.

Tematem spotkania były inicjatywy i możliwości z jakich można skorzystać w Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Informacje dotyczyły m.in. dotacji ze środków Unii Europejskiej dla przedsiębiorców z regionu Małopolski, narzędzii finansowego wsparcia przedsiębiorców w ramach programów MARR S.A., programów szkoleniowych dla samorządów i przedsiębiorców oraz promocji inwestycji na terenach powiatu.