Zasłużeni dla Powiatu Chrzanowskiego

24 listopada 2005 r. podczas II części XXXX Sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego odbyły się uroczystości związane z tegorocznym przyznaniem tytułu "Zasłużony dla Powiatu Chrzanowskiego"

Zasłużeni dla Powiatu Chrzanowskiego

W tegorocznej edycji wnioskowano o przyznanie tytułu dla Józefa Domagały, Piotra Ruska oraz Jerzego Chłopka. Z uwagi braki formalne związane z niedotrzymaniem terminu składania wniosków, wniosek o nadanie tytułu dla Jerzego Chłopka nie mógł być rozpatrzony. Ostatecznie uchoronowani tytułem "Zasłużony dla Powiatu Chrzanowskiego" zostali Józef Domagała oraz Piotr Rusek.

W uroczystościach udział wzięli Radni Powiatu Chrzanowskiego, rodziny i współpracownicy  wyróżnionych oraz zaproszeni goście.

Zobacz gelerie