Informator Imprez Kulturalnych

Po raz pierwszy oddajemy do Państwa rąk Informator o wydarzeniach kulturalnych, które będą odbywać się w powiecie chrzanowskim w roku 2006.
Informator Imprez Kulturalnych
Informator powstał z inicjatywy Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Powiatu Chrzanowskiego, która od początku swojej kadencji zabiegała o jego wydanie. Trudu koordynacji całego przedsięwzięcia podjęła się pani Mirosława Piotrowska - Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini. Dzięki temu otrzymujemy dzisiaj kompedium informacji o wydarzeniach na ziemi chrzanowskiej z dziedziny kultury, edukacji opracowane w łatwej i przejrzystej dla czytelnika formie. Ich zebranie w jednej publikacji pokazuje wielość inicjatyw podejmowanych przez instytucje kultury oraz placówki oświatowe działające na terenie powiatu chrzanowskiego przy jednoczesnym uświadomieniu sobie, że nie wyczerpuje to wszystkich organizowanych imprez, gdyż inicjatorem wielu z nich są organizacje pozarządowe, kluby sportowe, koła gospodyń wiejskich, koła wędkarskie, pszczelarskie, łowieckie, rady sołeckie i osiedlowe.

Mamy nadzieję, że Informator stanie się dla Państwa przydatnym narzędziem w planowaniu własnych przedsięwzięć kulturalnych, propozycją atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu lub zachętą do osobistego uczestnictwa.

Z napięciem oczekujemy na wszelkie uwagi i wnioski dotyczące jego edycji, co pozwoli nam w przyszłości redagować Informator, który coraz lepiej będzie spełniał oczekiwania odbiorcy, a już teraz zachęcamy wszystkich zainteresowanych do podjęcia współpracy w jego przygotowaniu.

Stanisława Klimczak

Wicestarosta