Spotkanie nauczycieli

W miniony piątek, tj. 10 lutego br. na Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie odbyły się czwarte już warsztaty metodyczne dla nauczycieli matematyki.

Spotkanie nauczycieli

Warsztaty realizowane są przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie. Przeznaczone są dla nauczycieli matematyki szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych. Program przewiduje pracę w dwóch grupach oraz  72 godziny zajęć. Przewodnim tematem piątkowego spotkania była strategia nauczania oraz motywacja ucznia do pracy.