Look Out

Kampania Młodzieży Powiatu Chrzanowskiego Look Out – Po jedenaste: UWAŻAJ NA SIEBIE, która odbyła się 14 października 2006 r. na Chrzanowskim Placu Tysiaclecia to akcja promująca bezpieczeństwo na drogach.

Look Out

Młodzież chrzanowska we współpracy z Wydziałem Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie apelowała o rozwagę oraz bezpieczną jazdę.
Główne przesłanie LOOK OUT 2006 to bezpieczna, ostrożna i rozważna jazda. Idea, jaką pragniemy przekazać to UWAŻAJ NA SIEBIE, ale również na innych uczestników ruchu drogowego. Celem happeningu było podniesienie świadomości młodych ludzi kierujących pojazdami oraz ostrzeżenie przed niebezpieczeństwami, jakie czyhają na drodze.
  W ramach imprezy zorganizowano koncerty zespołów młodzieżowych Powiatu Chrzanowskiego FLINCK i KID A, przeprowadzono liczne konkursy dla publiczności.
Harcerze oraz młodzież organizująca LOOK OUT rozprowadzali specjalnie na tę okazję wyprodukowane ulotki przedstawiające statystyki Policji, jak również naklejki i znaczki ze znakiem LOOK OUT,  który symbolizuje bezpieczną jazdę. Podczas akcji na scenie wystąpił również Zespół ANASTASIS. Na zakończenie Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zorganizowali akcję ratunkową oraz pokaz ratownictwa drogowego.
Przez cały dzień rozbrzmiewały apele promujące bezpieczną jazdę. Mamy nadzieję, iż dzięki zorganizowanej Kampanii, każdy młody kierowca wsiadając za kierownicę zastanowi się nad konsekwencjami, jakie może nieść za sobą brak wyobraźni na drodze.
Pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w organizację niniejszego przedsięwzięcia dzięki Państwa pomocy oraz wsparciu możliwe było zorganizowanie LOOK OUT – Po jedenaste: uważaj na siebie.

Serdeczne podziękowania kierujemy przede wszystkim do:

• Pani Stanisławy Klimczak - Wicestarosty
  • Pana Marka Gorzowskiego – Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie oraz pracowników Chrzanowskiej Policji
  • Pana Marka Bębenka– Komendanta Komendy Powiatowej Państwowej
  • Pana Jana Smółki – Dyrektora MOKSiR w Chrzanowie
  • Pani Teresy Wojciechowskiej  - oraz pracowników MOKSiR w Chrzanowie
  • Pana Adama Adamczyka – Burmistrza Miasta Trzebini
  • Straży Pożarnej oraz pracowników Straży Pożarnej
  • Pana Ryszarda Kosowskiego – Burmistrza Chrzanowa
  • Pracowników Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie
  • Pracowników Usług Komunalnych Trzebinia

Za sponsoring materiałów promocyjnych dziękujemy:

• Głównemu sponsorowi – Rafinerii Trzebinia S.A.
  • Swisspor Sp. z o.o.,
  • Termoplast Sp. z o.o.,
  • Fabryce Maszyn Budowlanych i Lokomotyw "BUMAR-FABLOK" S.A.,
  • Bankowi Spółdzielczemu w Chrzanowie
  • Międzyzakładowemu Branżowemu Związkowi Zawodowemu w Grupie Kapitałowej Rafinerii Trzebinia S.A.
  • Drukarni NEXO
  • Panu Markowi Majerowi z firmy Auto-Majer za zasponsorowanie wraku samochodu na pokaz ratownictwa drogowego

Patronat medialny objęły:

• TVP3 Kraków,
  • Gazecie Krakowskiej,
  • Gościowi Niedzielnemu
  • Tygodnikowi Ziemi Chrzanowskiej „Przełom”.

Podziękowania kierujemy do muzyków z zespołu FLINCK, KID A oraz Anastasis.
Dziękujemy Komendantce hm. Pani Irenie Piątek, Za-cy Komendantki ds. Programowych Pani Małgorzacie Bigaj oraz Harcerzom z Komendy Hufca ZHP Trzebinia im. Ks. hm. Mariana Luzara, za postawienie i demontaż sceny dziękujemy Strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej z Trzebini i Chrzanowa, jak również Służbie Maltańskiej oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, iż w dniu 14.10.2006 r. mogliśmy przekazać ideę LOOK OUT 2006.