Debata Oświatowa 2006

16 listopada br. w Zespole Pałacowo-Parkowym w Młoszowej odbyła się Debata Oświatowa pod tytułem Kierunki kształcenia i wychowania w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu chrzanowskiego na lata 2006-2010.
Debata Oświatowa 2006

Honorowy patronat objął JM Rektor Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach, prof. AE dr hab. Florian Kuźnik

Liderzy grup problemowych powołanych pierwszego czasie pierwszego spotkania, które odbyło się 13 czerwca 2006 r. zaprezentowali efekty pracy.
Swoje stanowisko przedstawili:

Ponadto referaty wygłosili zaproszeni goście:

• Janusz Szklarczyk, Dyrektor Wydziału Nadzoru Pedagogicznego Kuratorium Oświaty w Krakowie „Rola nauczyciela we współczesnej szkole w kontekście pracy wychowawczej”
  • Ks. Dariusz Sikorski, SDS „Agresja we współczesnej szkole”

W czasie debaty dyrektor Janusz Makuch zaprezentował wyniki matury
w powiecie chrzanowskim.