Ankieta dla małopolskich organizacji pozarządowych działających w obszarze wspierania osób wykluczonych

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych w Krakowie, realizującą zadania Regionalnego Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych w Małopolsce zwraca  się z prośbą o wypełnienie zamieszczonej ankiety będącej szansą na bezpłatną promocję własnej działalności.

Obecnie w ramach projektu Przeciw wykluczeniu – organizacje pozarządowe liderem zmiany przygotowywany jest informator o organizacjach działających na terenie województwa małopolskiego, wspomagających pomocą osoby zagrożone wykluczeniem społecznym. Katalog ten ma ułatwić osobom szukającym pomocy zidentyfikowanie ofert poszczególnych instytucji zlokalizowanych na terytorium małopolskich powiatów. Informator będzie dystrybuowany bezpłatnie m.in. do urzędów gmin, powiatów i gminnych ośrodków pomocy społecznej..

na numer faxu (012) 421-83-40.

Wypełnione formularze mogą Państwo również przesłać pocztą najpóźniej do 30 czerwca 2007 na adres:

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych, ul. Mikołajska 4 I p., 31-027 Kraków z dopiskiem ANKIETA.

Ankieta do pobrania