Dofinansowanie dla niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie informuje, że posiada niewykorzystane środki pieniężne na pomoc dla osób niepełnosprawnych.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie informuje, że nadal posiada środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację zadań z zakresu rehabilitacji społecznej:

1.Dofinansowanie do uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym,
2.Dofinansowanie zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny,
3.Dofinansowanie do zakupu przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych,
4.Dofinansowanie w zakresie likwidacji barier w komunikowaniu się i technicznych.

O dofinansowanie mogą ubiegać się wyłącznie osoby niepełnosprawne posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie równoważne. Realizacja w/w zadań dotyczy wyłącznie roku bieżącego.

Szczegółowe informacje na temat zasad i trybu ubiegania się o dofinansowanie można uzyskać w Dziale Rehabilitacji Społecznej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie w godzinach:
poniedziałek - 7:00 do 17:00
wtorek – piątek 7:00 do 15:00