Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Fundacji Szlaki Papieskie z Krakowa

Powiat chrzanowski informuje i jednocześnie zaprasza do odwiedzenia nowopowstałej strony internetowej Fundacji Szlaki Papieskie z Krakowa działającej pod honorowym patronatem Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza.

Niniejsza strona internetowa ma na celu szerzenie informacji dotyczących działań związanych z tworzeniem oraz funkcjonowaniem Szlaków Papieskich na terenie całego kraju.
Na stronie znaleźć można min.: galerię zdjęć Jana Pawła II, aktualności, kalendarium organizowanych imprez, informacje dotyczące działalności Fundacji Szlaki Papieskie oraz współpracujących z nią instytucji.

Przypominamy, iż Powiat Chrzanowski przystąpił do współpracy z Fundacją Szlaki Papieskie w 2006 roku, gdzie 2 kwietnia przy kościele p.w. M.B Częstochowskiej w Mętkowie miało miejsce uroczyste otwarcie Szlaku Miejsc Papieskich na Ziemi Chrzanowskiej.

Adres strony internetowej Fundacji Szlaki Papieskie z Krakowa:

www.szlakipapieskie.pl