Nie daj fiskusowi, daj szpitalowi

Szpital Powiatowy w Chrzanowie przymierza się do zakupu specjalistycznego sprzętu do szybkiego wykrywania sepsy.

Nie daj fiskusowi, daj szpitalowi

- Zakup aparatu umożliwi wykrycie sepsy w stosunkowo szybkim czasie, który w przypadku tej choroby jest wyjątkowo cenny. Wyniki badań będą znane do kilku godzin – wyjaśnia Ewa Potocka, dyrektor chrzanowskiej lecznicy.
Sprzęt kosztuje 300 tys. zł. Powiat liczy na wsparcie gmin i na hojność samych mieszkańców. Dyrektor Ewa Potocka apeluje do podatników, by 1 procent odpisu podatkowego wpłacali na konto Fundacji na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.
Akcja jest opatrzona hasłem: „Nie daj fiskusowi, daj naszemu szpitalowi”.
(KR)

1 procent podatku wpłacaj na konto bankowe: Bank Spółdzielczy w Chrzanowie