Uwaga!!! już wkrótce rusza akcja TALAR CHRZANOWSKI !!!

Szanowni Państwo,

Powiat Chrzanowski we współpracy z Firmą MKM Hobby s.c. wydaje monetę lokalną w postaci „8 Talarów Chrzanowskich”. Akcja pn. TALAR CHRZANOWSKI ma na celu promocję powiatu chrzanowskiego nie tylko w środowisku numizmatyków, ale również na terenie całej Polski. Mając na uwadze to, iż moneta ma charakter lokalny chcielibyśmy ją szczególnie wypromować wśród mieszkańców naszego powiatu.

Uwaga!!!  już wkrótce rusza akcja TALAR CHRZANOWSKI !!!

Od 23 marca 2009 roku na lokalnym rynku pojawią się monety powiatu chrzanowskiego

"8 Talarów Chrzanowskich".

Będzie to pierwsza z cyklu 5 monet przedstawiających najciekawsze miejsca i zabytki z terenu gmin powiatu chrzanowskiego.

Moneta „8 Talarów Chrzanowskich” reprezentować będzie Chrzanów – znajdzie się na niej wizerunek Kościoła pw. Św. Mikołaja.

W ramach niniejszej pojawią się monety o następującej specyfikacji:
1250 szt.  mosiądz z rantem gładkim (średnica 27 mm)  – cena 8 zł/szt.
1250 szt. mosiądzu z rantem ząbkowanym (średnica 27 mm)  – cena 8 zł/szt.

Edycja limitowana:
100 szt. mosiądz posrebrzany (p.999), średnica 27 mm – cena 49 zł/szt.
100 szt. mosiądz pozłacany (p.999), średnica 27 mm – cena 149 zł / szt.

Monety zostaną wprowadzone do obiegu w okresie 23.03.2009r.  – 16.04.2009r.

fot. MKM Hobby s.c.

Będzie można nimi płacić oraz zakupywać za nie towary w określonych sklepach i restauracjach na terenie powiatu chrzanowskiego, lista tych punktów zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej www.powiat-chrzanowski.pl

Do akcji promocyjnej 8 Talarów Chrzanowskich włączył się również Bank Spółdzielczy

w Chrzanowie, który będzie jednym z głównych dystrybutorów monet – monety będzie można nabyć we wszystkich oddziałach Banku na terenie powiatu chrzanowskiego.

Monety będzie można nabyć również w budynku Starostwa Powiatowego
w Chrzanowie
, ul. Partyzantów 2, 32-500 Chrzanów (parter – przy windzie) w terminie 23.03.2009 r. – 16.04.2009r. w każdy poniedziałek i czwartek, w godzinach: 9:00 – 15:00.

Po 16.04.2009r. „8 Talarów Chrzanowskich” będzie mieć jedynie wartość kolekcjonerską.

Nadmieniamy, iż jesteśmy pierwszym powiatem w Małopolsce, który zdecydował się na taką formę promocji. Przypominamy, iż jest to już druga moneta wydana przez powiat chrzanowski – pierwsza z nich „12 Talarów Chrzanowskich” osiągnęła niebywały sukces, a jej wartość wzrasta z dnia na dzień.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji.

Plik do pobrania:

REGULAMIN AKCJI TALAR CHRZANOWSKI