Dzieci pokazały co potrafią

XVII Festiwal Kultury Dziecięcej zorganizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury spełnił swoją rolę.

Dzieci pokazały co potrafią

- Układy wykonywane przez przedszkolaków nie przekraczały ich możliwości, a jednocześnie edukowały i zachęcały do zabawy - ocenia Mirosława Piotrowska, dyrektor PMDK w Trzebini.

Mirosława Piotrowska podkreśla, że udane i ciekawe występy przedszkolaków są zasługą nauczycielek, które w tym roku postawiły na proste programy. Dzięki temu dzieci czuły się na scenie pewnie, a ich świetną grę aktorską oklaskiwały tłumy rodziców i dziadków.
(KR)

Przegląd Form Muzycznych
Kiedy? 15 maja
Ilu uczestników? 275