Zapraszamy na Turniej Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet.

W dniach 5-6-7 czerwca 2009 na kompleksie boisk Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Wyszyńskiego 19 w Chrzanowie odbędzie się pierwszy w tym sezonie Turniej Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet.

Zapraszamy na Turniej Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet.

Informacje o turnieju:

- Pula nagród dla zawodniczek wynosi - 8 000,00 zł
- Wpisowe do turnieju wynosi - 30 zł od pary
- Zawodniczki z terenu Powiatu Chrzanowskiego 15 zł od pary
- Organizator zapewnia topy oraz koszulki okolicznościowe na turniej główny

Program imprezy przedstawia się następująco:

- 05.06.2009 (piątek) - Turniej eliminacyjny
- zapisy do turnieju godz. 9:00
- odprawa techniczna godz. 9:30
- rozpoczęcie turnieju godz. 10:00

- 06.06.2009 (sobota) godz. 10 -20 - Turniej główny

Startuje 16 par (8 najlepszych par z piątkowych eliminacji oraz 8 najlepszych par z ubiegłorocznego rankingu PZPS)

- 07.06.2009 (niedziela) - Turniej finałowy
godz.10.00 - dwa ostatnie mecze ćwierćfinałowe
ok.godz.11.00 - mecze półfinałowe
ok.godz.12.00 - mecz o miejsce III
ok.godz.13.00 - mecz o miejsce I
ok.godz.14.00 - wręczenie nagród i zakończenie turnieju

Organizatorzy: Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie we współpracy z UMKS przy MOS Chrzanów.

Partnerzy: Urząd Marszałkowski, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Gmina Chrzanów i Polski Związek Piłki Siatkowej.

Patroni medialni: TVP Kraków, CHTVL, Gazeta Krakowska, Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej „Przełom"

Sponsorzy: Firmy:„Mosty", „Bakard", „Megalo", „Swisspor", „Titan - Lux" oraz PEC Chrzanów, Rafineria Trzebinia, Południowy Koncern Węglowy i Bank Spółdzielczy w Chrzanowie.