Półfinały w siatkówce plażowej

Zapraszamy boiska plażowe PMOS przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 19 na Turnieje Półfinałowe Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Plażowej Kadetek i Kadetów.

Półfinały w siatkówce plażowej

Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Plażowej Kadetek odbędzie się w dniach 3 - 4 lipca 2010 a Patronat Honorowy nad nim objął Burmistrz Chrzanowa Ryszard Kosowski.

Program imprezy:
- 3.07.2010 - godz. 10:00 - Otwarcie Turnieju
                      godz. 10 - 19 - Turniej główny
- 4.07.2010 - godz. 9 - 12 - Turniej finałowy

Z kolei kadeci zagrają od 5 do 6 lipca pod Patronatem Honorowym Starosty Chrzanowskiego Janusza Szczęśniaka.

Program imprezy:
- 5.07.2010 - godz. 10:00 - Otwarcie Turnieju
                    - godz. 10 - 19 - Turniej główny
- 6.07.2010 - godz. 9 - 12 - Turniej finałowy

Partnerzy:
Polski Związek Piłki Siatkowej, Urząd Marszałkowski, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Gmina Chrzanów

Sponsorzy:
Południowy Koncern Węglowy, Swisspor, Titan Lux, Bank Spółdzielczy w Chrzanowie, Mosty Chrzanów, Megalo, PEC Chrzanów, Nata Libiąż .

Partnerzy Medialni:
CHTV Lokalna, Tygodnik Regionalny „Przełom", Gazeta Krakowska, Dziennik Polski