Młodzi zdolni nagrodzeni

Tegoroczną Nagrodę Starosty otrzymało trzech wyróżniających się licealistów:  Katarzyna Kulczyk, Dominika Kulczycka i Maciej Wawrzyniak.

Młodzi zdolni nagrodzeni

Nagrody wręczono podczas posiedzenia Rady Powiatu Chrzanowskiego

Nagrody wręczono w trzech kategoriach: za najlepsze wyniki w nauce, za największe osiągnięcia artystyczne i za najlepsze  osiągnięcia sportowe.

Największe osiągnięcia artystyczne

Katarzyna Kulczyk -  jest uczennicą II klasy  I Liceum Ogólnokształcącego
w Chrzanowie w klasie biologiczno-chemicznej. W roku szkolnym 2009/2010 uzyskała średnią ocen 4,1 i wzorowe zachowanie.

Otrzymała Nagrodę Starosty za najlepsze osiągnięcia artystyczne. Do najważniejszych osiągnięć artystycznych należą:

Tytuł „Talent Małopolski" zdobyty na festiwalu form muzycznych
i tanecznych „Talenty Małopolski 2010"

„Złota Jodła"  I miejsce na „37 Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży szkolnej  - Kielce 2010"

VI miejsce w krajowych mistrzostwach Polski Dance Produktion - Kalisz 2010

Uczennica jest sumienna , zdyscyplinowana, zaangażowana w pracę na rzecz klasy i szkoły. Dobra organizatorka imprez klasowych, lubiana przez zespół klasowy.

Najlepsze osiągnięcia sportowe

Dominika Kulczycka - jest uczennicą II klasy II  Liceum Ogólnokształcącego  w Chrzanowie w klasie biologiczno - geograficznej.
W roku szkolnym 2009/2010 uzyskała  średnią ocen 4,35 i wzorowe zachowanie. Otrzymała Nagrodę Starosty za najlepsze osiągnięcia sportowe.
Do najważniejszych osiągnięć sportowych  należą:

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - II miejsce w biegu sprinterskim i       III  miejsce w biegu sztafetowym.

Zwyciężyła w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików - bieg sprinterski

Mistrzostwa UKS Małopolski i Podkarpacia - bieg średniodystansowy i klasyczny

II lokata w Rankingu za 2009r. Województw Małopolski i Podkarpacia w Kategorii K-16

I miejsce w Mistrzostwach   Małopolski w biegu na orientację

V Miejsce w Mistrzostwach  Polski w biegu na orientację

Klubowe Mistrzostwa Polski IV miejsce w biegu klasycznym i V w biegu sprinterskim

Udział w Mistrzostwach Polski  w biegu na orientację w Lidzbarku Welskim

Zawody Międzynarodowe -  Czechy - dwukrotne zwycięstwo podczas Memoriału OTTO Gawendy

Reprezentowała  Polskę w Mistrzostwach Europy Juniorów w Hiszpanii.

Dominika jest wzorową uczennicą umiejętnie godzi wyczynowe uprawianie sportu  z nauką. Jest uczennicą ambitną lubianą w gronie rówieśników.

Najlepsze wyniki w nauce

Maciej Wawrzyniakjest uczniem III klasy  I Liceum Ogólnokształcącego  w Chrzanowie w  klasie  humanistycznej. Otrzymał Nagrodę Starosty  za najlepsze wyniki w nauce. W roku szkolnym 2009/2010 uzyskał średnią ocen 4,1 i wzorowe zachowanie.

Do najważniejszych osiągnięć należą:

Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady tematycznej z historii „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r"

Uzyskał indeksy na wyższe uczelnie między innymi na Uniwersytet Warszawski

Maciej  jest uczniem  obowiązkowym i pracowitym. Aktywnie uczestniczy
w zajęciach szkolnych jest koleżeński angażuje się w życie klasy i szkoły.