PUP organizuje konferencję dla kobiet

Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy zaprasza na konferencję „Współczesna kobieta sukcesu”. Spotkanie zaplanowano na 12 maja w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie.

PUP organizuje konferencję dla kobiet

W programie: prelekcja „Mężczyźni z Marsa, kobiety z Wenus. Słowo o prawdziwej różnicy między kobietą i mężczyzną”, oferta kształcenia dorosłych, formy kształcenia w urzędzie pracy skierowane do kobiet i opis działalności Spółdzielni Socjalnej „Opoka” w Kluczach. O rolach społecznych i zawodowych oraz wyborach życiowych współczesnych kobiet opowiedzą goście specjalni. W programie także wykład na temat dobrych praktyk samozatrudnienia.

Współorganizatorami konferencji „Współczesna kobieta sukcesu” są: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz Ośrodki Pomocy Społecznej powiatu chrzanowskiego.

(KR)