Trwa wymiana okien w II liceum

Budynek II Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Chrzanowie przechodzi  termomodernizację.

Trwa wymiana okien w II liceum

Fot. Budynek II LO w Chrzanowie

Zakres  termomodernizacji obejmuje: docieplenie ścian zewnętrznych styropianem, wykonanie tynku  dekoracyjnego, zabezpieczenie  tynku ścian ,,antygraffiti’’ na wysokości 2 metrów, docieplenie   stropodachów segmentów ,,B’’ i ,,D’’ , wymianę  luksferów na pustaki szklane, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej na PCV i aluminiową oraz remont zadaszeń nad wejściem do liceum.

Prace wykonuje firma Perfect Inwestor sp. z o.o. z Jawiszowic. Koszt termomodernizacji wynosi ok. 750 tys. zł.

Czy wiesz, że...

Powiat chrzanowski złozył wniosek o dofinansowanie do Narodowego Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu Priorytetowego System zielonych inwestycji (GIS-GREEN INVESTMENT SCHEME) CZĘŚĆ 1) ZARZĄDZANIE ENERGIĄ W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ na projekt  pod nazwą ZARZĄDZANIE ENERGIĄ W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ POWIATU CHRZANOWSKIEGO: Termomodernizacja budynków szkolnych przy ul. Wyszyńskiego 19 w Chrzanowie oraz termomodernizacja budynku mieszkalnego w Domu Pomocy Społecznej w Płazie.

Całkowity koszt przedsięwzięcia - 2 997 460 zł

Wkład własny powiatu - 2 131 822,84 zł