100 Talarów Chrzanowskich – okazjonalna moneta powiatu chrzanowskiego

Powiat chrzanowski we współpracy z Mennicą Śląską sp. z o.o. wydał kolejną monetę z kolekcji Talarów Chrzanowskich.

100 Talarów Chrzanowskich – okazjonalna moneta powiatu chrzanowskiego

Już we wrześniu w punktach, które podpiszą umowy dystrybucyjne zakupić będzie można 100 Talarów Chrzanowskich.

100 Talarów Chrzanowskich to moneta wydana z okazji obchodów 100-lecia
I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Chrzanowie.

Moneta prezentuje na rewersie herb powiatu chrzanowskiego, natomiast na awersie umieszczono budynek I LO w Chrzanowie.

Parametry monet

materiał: Golden Nordic: 1500 szt., średnica monety: 30,9 mm
               Alpaka: 1500 szt., średnica monety: 30,9 mm

Koszt monety zwykłej to: 10 zł.

Lista punktów dystrybucyjnych zamieszczona zostanie na stronie internetowej powiatu chrzanowskiego www.powiat-chrzanowski.pl, po podpisaniu umów dystrybutorskich z Mennicą Śląską sp. z o.o.