Odcinki ul. Łokietka w Karniowicach i Jana Pawła II w Psarach będą zamknięte

Wykonawca robót związanych z przebudową dróg w gminie Trzebinia w ramach tzw. schetynówki - firma Drobet Sp. z o.o. informuje, że 10 września zostanie zamknięty odcinek drogi powiatowej nr 1049 K - ul. Łokietka w Karnowicach i ul. Jana Pawła II w Psarach od skrzyżowania z ul. Spacerową w Dulowej do skrzyżowania z ul. Ostra Góra w Psarach.

Odcinki ul. Łokietka w Karniowicach i Jana Pawła II w Psarach będą zamknięte

Trasa ma być zamknięta do 24 września. Droga będzie dostępna dla mieszkańców oraz służb ratowniczych i porządkowych. Od Psar objazd prowadzony będzie ul. Ostra Góra, DK nr 791 (przez Myślachowice, Trzebinię), DW nr 79 (przez Młoszową) i ul. Paderewskiego w Dulowej.