Narciarze z powiatu chrzanowskiego rywalizowali w Rzykach

11 lutego w Ośrodku Narciarskim Czarny Groń w Rzykach odbyły się II Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.

Narciarze z powiatu chrzanowskiego rywalizowali w Rzykach

Fot. Z archiwum PMOS

Podobnie jak w 2011 roku organizatorem imprezy był  Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie.

- Impreza była nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim doskonałą formą rekreacji i okazją do integracji licznego środowiska narciarzy zjazdowych – mówi Krzysztof Zubik, dyrektor Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Chrzanowie.

W rywalizacji wystartowało 35 zawodników z powiatu chrzanowskiego podzielonych na kategorie ze względu na płeć i wiek. Zawodnicy mieli do pokonania dwa przejazdy slalomu giganta. Do klasyfikacji generalnej liczony był najlepszy przejazd.

Zdjęcia w galerii - z archiwum PMOS