Konferencja „Wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw”

Firmy: Ekoconsultant i IT Vision, Starostwo Powiatowe oraz Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zapraszają na konferencję pt.: "Wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw". Konferencja odbędzie się 15 marca w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie w godz. 10-14.

Konferencja „Wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw”

W programie m.in. omówienie koncepcji wsparcia dla MŚP w ramach projektu "Twój biznes nasze wsparcie-doradztwo MŚP"; innowacyjność, fundusze unijne, jako nowe możliwości rozwoju dla MŚP; oferta Powiatowego Urzędu Pracy dla przedsiębiorców,współpraca przedsiębiorca-bank w zakresie wykorzystania środków unijnych; kierunki rozwoju powiatu chrzanowskiego w oparciu o środki unijne. Będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji ze specjalistami.

Sprawdź szczegóły