Nasz urząd korzysta z Systemu Wysyłania Powiadomień

Od 3 kwietnia Starostwo Powiatowe w Chrzanowie krozysta z tzw. Systemu Wysyłania Powiadomień (SWP).

Nasz urząd korzysta z Systemu Wysyłania Powiadomień

Fot. Adam Klimkiewicz z Wydziału Komunikacji i Paszportów

System ma za zadanie informowowanie interesantów, że możliwy jeset odbiór gotowych dokumentów komunikacyjnych takich jak prawo jazdy czy też dwoód rejestracyjny. Są one produkowane centralnie przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych w Warszawie.

- Aby otrzymać taki komunikat składający podanie musi określić dogodny dla siebie sposób jego przyjęcia i sprecyzować kontakt - podkreśla Adam Klimkiewicz, główny specjalista w Wydziale Komunikacji i Paszportów Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.

Przewidziane formy:

- kanał poczty elektronicznej (wiadomośc e-mail)

- kanał mobilny (zwrotny sms)