Zakończenie roku szkolnego w Powiatowym Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny

29 czerwca na terenie Powiatowego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Zakończenie roku szkolnego w Powiatowym Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny

Wzięli w nim udział wychowankowie oraz pracownicy Domu Dziecka. Swoją obecnością zaszczycili goście specjalni – Starosta Chrzanowski Adam Potocki oraz Wicestarosta Maria Siuda.

Uśmiech towarzyszył wszystkim dzieciom, gdyż każdy z nich dzięki swojej pracy uzyskał promocję do kolejnej klasy, a osiągnięcia te zostały w sposób szczególny nagrodzone.

Była to okazja, aby  spędzić czas we wspaniałej atmosferze, której towarzyszyły występy taneczno - wokalne, gra na gitarze oraz saksofonie w wykonaniu młodzieży.

Oczywiście przy ognisku nie mogło zabraknąć pysznego poczęstunku (kiełbasek)  – przygotowanego przez wychowanków.