BEZPŁATNE Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe!

Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie organizuje BEZPŁATNE Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe!

•  Kurs Z.4 Świadczenie usług opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej trwający 468 godzin. Po ukończeniu kursu uzyskasz tytuł zawodowy opiekuna medycznego.
  •  Kurs B.33 Organizacja i kontrolowanie robót budowlanych trwający 423 godziny. Jedna z trzech kwalifikacji w zawodzie technik budownictwa. Po ukończeniu wszystkich trzech kwalifikacji uzyskasz tytuł zawodowy technika budownictwa.
  •  Kurs E.12 Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych trwający 410 godzin. Jedna z trzech kwalifikacji w zawodzie technik informatyk. Po ukończeniu wszystkich trzech kwalifikacji uzyskasz tytuł zawodowy technika informatyka.
  •  Kurs A.65. Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych trwający 540 godzin. Jedna z dwóch kwalifikacji w zawodzie technik rachunkowości. Po ukończeniu obu kursów uzyskasz tytuł zawodowy technika rachunkowości.

JESTEŚ TECHNIKIEM EKONOMISTĄ? TEN KURS JEST DLA CIEBIE!

Zrób tylko jedną kwalifikację A.65 i uzyskaj tytuł zawodowy technika rachunkowości.

KURSY ORGANIZOWANE SĄ W FORMIE ZAOCZNEJ

NAUKA BEZPŁATNA

WYSTARCZY MIEĆ UKOŃCZONE 18 LAT

Kursy rozpoczęte zostaną po zgłoszeniu się odpowiedniej ilości chętnych.

Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie

ul. Focha 3 32-500 Chrzanów