Wręczenie Nagrody Starosty Chrzanowskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2011/2012

W dniu 28 listopada 2012r. na Sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego wręczono Nagrodę Starosty Chrzanowskiego dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat chrzanowski.

Wręczenie Nagrody  Starosty Chrzanowskiego  dla uczniów szkół  ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2011/2012

Nagrody przyznano w celu uhonorowania pracowitości, uzdolnień i umiejętności uczniów. Nagrody dotyczą osiągnięć uczniów w poprzednim roku szkolnym. Wysokość nagrody wynosi 750 zł.

Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach:

• Najlepsze wyniki w nauce
  • Najlepsze osiągnięcia artystyczne
  • Najlepsze osiągnięcia sportowe

Nagrody otrzymali:

• Najlepsze wyniki w nauce – Patrycja Brus – uczennica trzeciej klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie.
  • Najlepsze osiągnięcia artystyczne – Katarzyna Horawa – uczennica trzeciej klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie.
  • Najlepsze osiągnięcia sportowe – Tytus Celarek – uczeń drugiej klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie.