„Choinka Marzeń”

Zgodnie z tradycją Świąt Bożego Narodzenia "świątecznego drzewka" nie mogło zabraknąć również  i w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie.

„Choinka Marzeń”

Na dużej sali konferencyjnej stanęła „Choinka Marzeń" ozdobiona pracami wychowanków oraz pedagogów Powiatowego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie.

Prace zostały wykonane pod okiem Pani Haliny Pluszyńskiej.

Na wyjątkowych bombkach wykonanych przez wychowanków POWDiR zostały zapisane ich najskrytsze  marzenia i życzenia.

Oprócz  powiatowej „Choinki Marzeń"  również KWK Janina w Libiążu może poszczycić się swoją, a trzy „Choinki z Podziękowaniami za Wsparcie" stanęły w ZUS, Południowym Koncernie Węglowym w Jaworznie oraz Banku Spółdzielczym w Chrzanowie.