Którą szkołę wybrać?

29 kwietnia w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie i 6 maja w budynku Zespołu Szkół Nr 2 w Brodłach odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne, na które zaproszono uczniów trzecich klas gimnazjów i ich rodziców.

Którą szkołę wybrać?

Fot. I LO w Chrzanowie

Powiatowe Targi Edukacyjne stwarzają możliwość zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną szkół powiatu chrzanowskiego. Młodzi uzyskują niezbędne i praktyczne informacje, które ułatwią zaplanować przyszłość oraz pozwolą dokonać trafnego wyboru szkoły i dalszego kierunku kształcenia.

Więcej zdjęć w galerii na Facebooku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii!