Uczestnicy konkursu fotograficznego nagrodzeni

1 lipca starosta wręczył nagrody lauretom konkursu fotograficznego "Panorama ziemi chrzanowskiej".

- To pierwsza edycja konkursu. Będą następne, bo zainteresowanie mieszkańców jest naprawdę spore - zapowiedział Adam Potocki.

Uczestnicy konkursu fotograficznego nagrodzeni

Fot. Wyróżnieni w konkursie "Panorama ziemi chrzanowskiej" z laureatką Katarzyną Kochańską

Dalszej udanej zabawy w fotografowanie życzył uczestnikom zgromadzonym w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie członek jury - Karol Mroziewski z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini podkreślając jednocześnie, że to zajęcie jest czasochłonne i wymaga poświęcenia.

Główną nagrodę - aparat fotograficzny zdobyła Katarzyna Kochańska za zdjęcie "Lustro". Choć fotografuje od lat, to jej pierwsze tego typu wyróżnienie.

- Na co dzień pracuję w księgowości w Urzędzie Miejskim w Chrzanowie. Fotografia to przyjemna odskocznia - przyznaje laureatka, kóra najchętniej uwiecznia na zdjęciach pejzaże.

Nagrodzeni

Grand Prix Konkursu  (nagroda główna) – Katarzyna Kochańska za zdjęcie „Lustro”

Wyróżnienie  - Karolina Urbańczyk za zdjęcie „Cisza przed Burzą”

Wyróżnienie  - Aleksandra Pajor za zdjęcie „Zagórze”