Uwaga Przedsiębiorcy !

Do 8 listopada 2013 można składać zgłoszenia do konkursu Lider Biznesu Małopolski Zachodniej.

Uwaga Przedsiębiorcy !

Lider Biznesu Małopolski Zachodniej to konkurs organizowany przez Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o. we współpracy z partnerami: Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, Starostwem Powiatowym w Oświęcimiu, Chrzanowie, Olkuszu i Wadowicach, Bankiem Pekao S.A., którego celem jest promowanie i wspieranie najlepszych Przedsiębiorców z terenu Małopolski Zachodniej.

Zwycięzcy Konkursu zostaną wybrani przez Kapitułę konkursową spośród następujących kategorii:

1. Lider Biznesu Małopolski Zachodniej przedsiębiorstwa mikro;

2. Lider Biznesu Małopolski Zachodniej przedsiębiorstwa małe i średnie;

3. Lider Biznesu Małopolski Zachodniej przedsiębiorstwa duże;

4. Lider Turystyki Małopolski Zachodniej – przedsiębiorstwa działające w branży hotelarskiej i turystycznej.

W ramach konkursu zostanie również przyznana Nagroda Specjalna Starosty Chrzanowskiego „Orzeł Biznesu” dla przedsiębiorstwa z terenu powiatu chrzanowskiego.

Zgłoszenia należy dokonać na formularzu konkursowym, zgodnie z zapisami Regulaminu Konkursu oraz złożyć osobiście lub listownie do siedziby Organizatora Konkursu tj. Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o., ul. Unii Europejskiej 10 w Oświęcimiu.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na http://www.cbmz.pl/index.php/lider-biznesu/lbmz-2013

Dokumenty do pobrania:

Regulamin Konkursu Lider Biznesu Małopolski Zachodniej, edycja 2013 - pobierz

Formularz zgłoszeniowy - pobierz

- Regulamin przyznawania Nagrody Specjalnej Starosty Chrzanowskiego w konkursie Lider Biznesu Małopolski Zachodniej - pobierz

Zapraszamy do zgłaszania kandydatur