Targi edukacyjne w każdej gminie

Tym razem targi edukacyjne zaplanowano na godziny popołudniowe. Będą więc mogli uczestniczyć w nich także pracujący rodzice gimnazjalistów.

Targi edukacyjne w każdej gminie

- W tym roku szkolnym postanowiliśmy nieco inaczej promować nasze szkoły. Wydrukowaliśmy informator, w którym znalazły się nasze placówki. Od początku stycznia tego  roku na zebraniach szkolnych prezentujemy również film o szkołach ponadgimnazjalnych – mówi Magdalena Radwan z Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Chrzanowie (na zdjęciu).

Kiedy targi?

5 marca w godz. 16-18 w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Focha 3 w Chrzanowie.

12 marca w godz. 16-18 w Zespole Szkół przy ul. Zamkowej 3 w Babicach.

19 marca w godz. 15- 18  w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 4 w Alwerni.

20 marca w godz. 16 -18 w Publicznym Gimnazjum Nr 1 przy ul. Szkolna 3 w Trzebini.

27 marca w godz. 16- 18 w Zespole Szkół  przy ul. Górniczej 3 w Libiążu.