Bezpłatne konsultacje psychiatryczne i psychologiczne dla osób powyżej 18 roku życia

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie i Szpital Powiatowy w Chrzanowie zapraszają na organizowane w ramach Powiatowego Programu Profilaktyki Zdrowia Psychicznego.

Spotkania będą organizowane w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie w godz. 9-14  w soboty w dniach: 10 maja, 24 maja, 14 czerwca, 20 września, 18 października i 22 listopada.

W ramach wizyty u psychiatry lub psychologa można będzie uzyskać informacje na temat diagnostyki i terapii zaburzeń psychicznych, porad prawnych w zakresie leczenia psychiatrycznego. Prowadzone będą elementy diagnostyki psychologicznej. Osoby chętne będą mogły skorzystać z testów diagnostycznych w kierunku zaburzeń afektywnych (depresja, mania), lękowych oraz funkcji poznawczych ( m.in. otępienia).

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację pod numerem telefonu 507 638 909