Będą czerpać wzorce od sąsiadów

W pasie przebudowywanych ul. Topolowej w Chrzanowie i ul. Chrzanowskiej w Pile Kościeleckiej, a także ul. Powstańców Styczniowych w Chrzanowie oraz drogi prowadzącej przez las w stronę Libiąża powstaną ciągi pieszo-rowerowe.

Będą czerpać wzorce od sąsiadów

Fot. Narady odbywają się w chrzanowskim starostwie

Tą dobrą wiadomością dla cyklistów podzielił się Grzegorz Żuradzki, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg podczas  III Forum Turystyki Rowerowej w Powiecie Chrzanowskim.6 maja ustalono także kolejność przygotowania szlaków do rewitalizacji. Ponadto zdecydowano, że powiat chrzanowski będzie czerpał dobre wzorce z sąsiednich gmin i miast. Na III Forum Turystyki Rowerowej w Powiecie Chrzanowskim zaproszono więc Mariana Szczepaniaka z Urzędu Gminy Czernichów i Marka Kobę, przedstawiciela PTTK Jaworzno. W spotkaniu brali również udział przedstawiciele Nadleśnictwa Chrzanów i Krzeszowice.

Na kolejne spotkanie zostaną zaproszeni: marszałek Marek Sowa i Edward Kopeć, kierownik Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Oświęcimiu.

RELACJA FILMOWA - ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ YOUTUBE.

Czy wiesz, że…

Znaczącą rolę w pracy nad przebiegiem tras pełni Powiatowy Ośrodek Geodezji i Kartografii w Chrzanowie, który sprawdza na jakich działkach znajdują się dotychczasowe trasy.